Scroll Top

Gizlilik Politikası

Ven4 olarak, müşterilerimizin gizliliğine önem veriyor ve bu nedenle, bu Gizlilik Politikasında, müşterilerimizin bilgilerinin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

1.Bilgi Toplama
Ven4, müşterilerimizin bilgilerini, hizmetlerimizi kullanırken veya ürünlerimizi satın alırken toplar. Bu bilgiler, müşterilerimizin isimleri, adresleri, e-posta adresleri ve telefon numaraları gibi temel bilgiler olabilir. Ayrıca, müşterilerimizin ürünlerimizi satın alırken kullandıkları ödeme bilgileri de toplanabilir.

2.Bilgi Kullanımı
Ven4, topladığı müşteri bilgilerini, müşterilerimizin hizmetlerimizi ve ürünlerimizi kullanmalarını ve satın almalarını kolaylaştırmak için kullanır. Ayrıca, müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili olarak yaptıkları satın alımları izlemek ve müşterilerimize ürünlerimizle ilgili olarak güncelleştirme ve promosyonlar göndermek için de bu bilgileri kullanırız.

3.Bilgi Koruma
Ven4, müşterilerimizin bilgilerini koruma amacıyla gerekli tüm teknik ve organizasyonel önlemleri alır. Özel olarak, müşterilerimizin ödeme bilgilerini koruma amacıyla güvenlik duvarı ve şifreleme teknolojisi kullanırız.

4.Üçüncü Taraflarla Paylaşım
Ven4, müşterilerimizin bilgilerini, müşterilerimizin izni olmadan üçüncü taraflarla paylaşmaz. Ancak, yasal bir talep olması durumunda veya Ven4’nin varlığını koruma amacıyla gerektiğinde, müşterilerimizin bilgilerini paylaşma hakkına sahip olabiliriz.

5.Gizlilik Politikası Değişiklikleri
Ven4, zaman zaman bu Gizlilik Politikası’nı değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle, müşterilerimizin sık sık bu sayfayı ziyaret etmeleri ve Gizlilik Politikası’nın en güncel haliyle ilgili bilgi edinmeleri önerilir.

6.Sorular ve İletişim
Eğer Ven4’nin Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız varsa veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişim kurun.