Scroll Top

"Hayal gücünüzü sınırları olmadan keşfedin"

Hizmetler

Reklam filmleri üretimi: Çeşitli reklam filmleri üretirler ve bunları televizyon, sosyal medya ve diğer mecralarda yayınlamak için kullanılır.
Animasyon üretimi: Animasyon üretimi hizmetleri sunarlar ve bunları reklam filmleri, eğitim videoları ve diğer amaçlar için kullanılır.
İçerik üretimi: Çeşitli türdeki içerikler üretirler ve bunları sosyal medya ve diğer mecralarda yayınlamak için kullanılır.
Yönetmenlik: Reklam filmleri üretimi sırasında yönetmenlik hizmetleri sunarlar.
Kurgu: Reklam filmleri üretimi sırasında kurgu hizmetleri sunarlar.

VFX

2D VFX: İki boyutlu görsel efektlerdir ve genellikle reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
3D VFX: Üç boyutlu görsel efektlerdir ve genellikle reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
Görsel efektler yönetimi: Görsel efektlerin yönetimi ,tasarımı,üretimi ve koordinasyonu işlemlerini içerir.

Animasyon

2D animasyon: İki boyutlu nesneler ve karakterlerin hareket ettirilerek oluşturulan bir tür animasyondur. 2D animasyon, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
3D animasyon: Üç boyutlu nesneler ve karakterlerin hareket ettirilerek oluşturulan bir tür animasyondur. 3D animasyon, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
Kısa animasyon: Kısa süreli animasyon çalışmalarıdır ve genellikle reklam filmleri, eğitim videoları ve diğer türlerde kullanılır.
Uzun animasyon: Uzun süreli animasyon çalışmalarıdır ve genellikle filmler ve televizyon dizileri gibi projelerde kullanılır.

3D

3D animasyon: Üç boyutlu nesneler ve karakterlerin hareket ettirilerek oluşturulan bir tür animasyondur. 3D animasyon, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
3D modelleme: Üç boyutlu nesnelerin oluşturulması işlemidir. 3D modelleme, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
3D efektler: Üç boyutlu nesnelerin hareket ettirilerek oluşturulan efektlerdir. 3D efektler, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.
3D görüntüleme: Üç boyutlu nesnelerin görüntülenmesini sağlar. 3D görüntüleme, video üretimi için kullanılabilir ve reklam filmleri, eğitim videoları, filmler ve diğer türlerde kullanılır.