Scroll Top

YASAL UYARI

Bu web sitesi (www.ven4.com), Ven4’de aittir. Bu web sitesi ve içeriği, telif hakkı kanunları kapsamında korunmaktadır. Bu web sitesi ve içeriği, yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir.

Bu web sitesi ve içeriği, Ven4’nin izni olmadan, hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, işlenemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Bu web sitesi ve içeriğinde yer alan markalar, tescilli markalar ve/veya ticari markalar, Ven4’ne ve/veya ilgili sahiplerine aittir ve bu markaların kullanımı, Ven4’nin izni olmadan yasaktır.

Ven4, bu web sitesi ve içeriğinde yer alan bilgilerin doğruluğunu, güncelliğini ve tamlığını garanti etmez. Ven4, bu web sitesi ve içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından ve/veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

Ven4, bu web sitesi ve içeriğinin kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarından ve/veya diğer teknik problemlerden sorumlu değildir.

Ven4, bu web sitesi ve içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme ve/veya kaldırma hakkını saklı tutar. Bu web sitesi ve içeriğinin kullanımı, Ven4’nin tüm kurallarını ve koşullarını kabul etmeyi gerektirir.

Ven4, bu yasal uyarıyı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle, bu web sitesi ve içeriğinin kullanımı sırasında bu yasal uyarıyı sık sık kontrol etmeniz önerilir.

Bu örnekte, Ven4’nin web sitesi ve içeriğinin kullanımı ile ilgili yasal uyarılar yer almıştır. Özellikle, web sitesi ve içeriğin telif hakkı kanunları kapsamında korunması, yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir olması, markaların kullanımının yasak olması, bilgilerin doğruluğunun, güncelliğinin ve tamlığının garanti edilmemesi, güvenlik açıklarından ve teknik problemlerden sorumlu olunmaması ve web sitesi ve içeriğin herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya kaldırılabilir olması gibi konulara değinilmiştir. Ayrıca, bu yasal uyarının sık sık kontrol edilmesi önerilmiştir. Bu şekilde, Ven4, web sitesi ve içeriğinin kullanımı ile ilgili yasal uyarıları belirtmiş olur.